Recepce

Vstup do zařízení je přes nekuřáckou recepci - cukrárnu o kapacitě 24 míst s barem. Na recepci přes chodbu navazuje sociální zařízení - WC a šatny se sprchou. 
Zde mohou návštěvníci využít široké nabídky nealko a alkoholických nápojů, kávy, mražených výrobků, cukrovinek a sladkostí. 
Pro sportovce jsou zde k dispozici k zapůjčení rakety, míčky, ručníky a sálová obuv. K prodeji pak celý sortiment ricochetových raket, míčků, omotávky, atd. 
Z fitness doplňků nabízíme výrobky firmy POLEDNIK - opasky, háčky, trhačky, rukavice atd. a sportovní oblečení firmy NEBBIA. 

Pro inspiraci a zdokonalování nabízíme řadu knižních a brožurových publikací , např. kulturistické tréninky, návody na cvičení, energetické hodnoty potravin, jídelníčky pro sportovce, publikace o kulturistech atd.
Pro výživu sportovců máme řadu potravinových doplňků a nápojů značky NUTRISTAR, EXTRIFIT, SANAS, NUTREND, SCITEC NUTRITION atd. - sacharidové a proteinové koktejly, iontové nápoje, spalovače tuků, aminokyseliny, carnitinové a creatinoné preparáty a řadu dalších přípravků pro doplnění energie, zajištění správné přípravy a následné regenerace organismu po cvičení. 
V prostorách fitcentra nabízíme také k nahlédnutí časopisy MUSCLE&FITNESS, katalogy potravinových doplňků, zásobníky cviků, cvičební doporučení a další. 

Kavárna - pressovar
Kavárna - nabídka zboží
kavárna - cukrárna FIT Podlesí
kavárna - cukrárna FIT Podlesí