Aktuálně

Nově je v provozovně Fitcentra zařízeno místo pro příjem a výdej balíku posíláných přes společnost UPS - UPS Access Point.

Velikonoční pondělí 18.4.2022 bude Fitcentrum zavřeno, v ostatní dny je provoz beze změn.

Bar bude otevřen jako obvykle od 14.00.

Grilované vepřové koleno

Ve Sportbaru Vám nyní připravíme kromě pizzy i grilované vepřové koleno, grilovaná kuřecí křidýlka nebo tatarák s topinkami. Doba přípravy cca 30 min.

Od znovuotevření provozovny Fitcentra máme nové telefonní mobilní číslo: 725 773 662.

Fitcentrum a Bar je již v běžném provozu. Pro vstup je ale potřeba dodržovat platná nařízení vlády - rozestupy, ochrana dýchacích cest, test nebo očkování na Covid 19 apod.

Pokud ze strany vlády nedojde k nějakým změnám, bude od čtvrtku 3.11.2020 včetně, opět otevřena provozovna FITCENTRA a SPORTBARU za nařízených omezení. Provozní doba ve Fitcentru a PPL Parcelshopu bude standartní, Sportbar bude otevřen denně pouze do 20.00 hod!

Na základě usnesení vlády z důvodů zamezení šíření Covid 19 je upravena provozní doba v provozovně od 14.10.2020 včetně následovně:

FITCENTRUM - zavřeno až do odvolání!

SPORTBAR - zavřeno až do odvolání!

Na základě usnesení vlády z důvodů zamezení šíření Covid 19 je upravena provozní doba v provozovně od 9.10.2020 včetně následovně:

FITCENTRUM - zavřeno až do odvolání!

SPORTBAR - zkrácené otevírací doba - otevřeno jen do 20.00 hod!

Aktuální foto po rekonstrukci budovy a okolí.

Nově jsme k zábavě pro malé děti připravili venkovní dětský koutek. Je určen zejména pro děti od 2 do 6-ti let v doprovodu rodičů. Při návštěvě prosíme dodržovat stanovené pravidla a zásady hygieny.

Od pondělí 25.5.2020 je po rekonstrukci a nuceném uzavření opět otevřena provozovna Fitcentra a Baru v plném provozu dle běžné otevírací doby. Zatím ještě dále budou platit zvýšené hygienické opatření dle vyhlášených pravidel.

Eliška Nezvalová - 2. místo na bikini fitness junior a 3. místo bikini fitness ženy (GP Ostrava 2018) - studentka, 21 let, 48 kg, 163 cm

Stránky

Přihlásit se k odběru Front page feed